Contact

Het Onderwijsschakelloket is dagelijks telefonisch te bereiken. Maandag en donderdag tussen 10.00 en 16.00 uur; dinsdag tussen 13.00 en 16.00; woensdag en vrijdag tussen 9.30 en 13.00 uur. Tijdens schoolvakanties zijn we gesloten.

Bezoekadres
Buiksloterweg 85
1031 CG Amsterdam

Correspondentieadres
Postbus 37600
1030 BA Amsterdam
Telefoon:   020-8119922
Fax:             020-8119929
E-mail:       aanmeldingosl@swvadam.nl

Coördinator
Katrín Gudmundsson,
k.gudmundsson@swvadam.nl

Consulenten
Faisel Ahmadali
f.ahmadali@swvadam.nl


Ellen Bouter
e.bouter@swvadam.nl


Mieneke de Bruin
m.de.bruin@swvadam.nl

Patty Lubeck
p.lubeck@swvadam.nl

Wilma Notten
w.notten@swvadam.nl

 

Administratief medewerkster
Anila Javeda
a.javeda@swvadam.nl

 

Terug naar het overzicht