Contact

Het Onderwijsschakelloket is dagelijks telefonisch te bereiken. Maandag, woensdag, donderdag van 09.00 - 16.00 uur; dinsdag van 12.00 - 16.00 uur; vrijdag van 09.00 - 13.00 uur. Tijdens schoolvakanties zijn we gesloten.

Bezoek- en correspondentieadres
Bijlmerdreef 1289
1103 TV Amsterdam

Telefoon:   020-8119921
E-mail:       aanmeldingosl@swvadam.nl

Consulenten

Ellen Bouter
e.bouter@swvadam.nl


Mieneke de Bruin
m.de.bruin@swvadam.nl

Wilma Notten
w.notten@swvadam.nl

Amber Pompe
a.pompe@swvadam.nl

Simone le Clercq
s.le.clercq@swvadam.nl

Brenda Roepert

b.roepert@swvadam.nl

 

 

 

Terug naar het overzicht