Contact

Het Onderwijsschakelloket is dagelijks telefonisch te bereiken. Maandag, woensdag, donderdag van 10.00 - 16.00 uur; dinsdag van 13.00 - 16.00 uur; vrijdag van 10.00 - 13.00 uur. Tijdens schoolvakanties zijn we gesloten.

Bezoekadres
Buiksloterweg 85
1031 CG Amsterdam

Correspondentieadres
Postbus 37600
1030 BA Amsterdam
Telefoon:   020-8119921
E-mail:       aanmeldingosl@swvadam.nl

Coördinator
Katrín Gudmundsson,
k.gudmundsson@swvadam.nl

Consulenten

Ellen Bouter
e.bouter@swvadam.nl


Mieneke de Bruin
m.de.bruin@swvadam.nl

Patty Lubeck
p.lubeck@swvadam.nl

Wilma Notten
w.notten@swvadam.nl

Amber Pompe
a.pompe@swvadam.nl

Simone le Clercq
s.le.clercq@swvadam.nl

 

Administratief medewerkster
Anila Javeda
a.javeda@swvadam.nl

 

Terug naar het overzicht