Consultatie vanuit Cluster 1 en 2
Als een leerling slechtziend of blind is, of taal-, spraak- of gehoorproblemen heeft, dan heeft deze leerling vaak extra ondersteuning nodig bij het volgen van onderwijs. En vaak ook bij de overstap van het basisonderwijs naar het voortgezet onderwijs.
Als school in het regulier of voortgezet speciaal onderwijs kun je voor deze leerlingen consultatie en advies aanvragen over slechtziendheid en blindheid of over taal-, spraak- en gehoorproblemen. De adviseur is afkomstig uit een cluster 1- of 2-schoolbestuur.
Cluster 1: slechtziende en blinde leerlingen
Deze kinderen en jongeren komen in aanmerking om primair en voortgezet onderwijs te volgen bij Visio.
Cluster 2: taal-, spraak- en gehoorproblemen
Deze kinderen en jongeren komen in aanmerking om primair en voortgezet onderwijs te volgen bij Kentalis en Viertaal.
Vragen of opmerkingen?
Vul dit formulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Gaat je een vraag over een specifieke leerling, vermeld dan ook je telefoonnummer en of de leerling ingeschreven staat op een school (en zo ja: welke school).