In gesprek over het onderwijs in Amsterdam
Om goed onderwijs en gelijke kansen voor Amsterdamse leerlingen te realiseren, hebben we elkaar nodig: scholen, besturen, samenwerkingsverbanden, jeugdhulp, maatschappelijke organisaties én de gemeente.
Aanpak onderwijs
Tijdens deze bijeenkomst ga je in gesprek gaat met kandidaat-gemeenteraadsleden en afgevaardigden van de organisaties.
De onderwerpen zijn deels gebaseerd op het position paper van OSVOOpent in een nieuwe tab:
- Inclusief onderwijs
- Onderwijshuisvesting
- Aanpak lerarentekort
- Kansengelijkheid
Gesprekstafels
Aan de gesprekstafels wissel je kennis en informatie uit over hoe we de opgaven in het onderwijs aanpakken. Welke initiatieven, projecten en programma’s bestaan er al, en welke resultaten behalen we daarmee?
Na de tafelsessies start het plenaire gesprek tussen kandidaat-gemeenteraadsleden: hoe kijken zij naar het onderwijs in Amsterdam voor de komende vier jaar?
Deze bijeenkomst is een samenwerking van het OSVOOpent in een nieuwe tab, BBOOpent in een nieuwe tab en de samenwerkingsverbanden primairOpent in een nieuwe tab en voortgezet onderwijsOpent in een nieuwe tab Amsterdam-Diemen.